Ako pomáhať tomu, kto to skutočne potrebuje? – II. časť

Autor: Miriam Kubačková | 27.11.2015 o 13:18 | (upravené 27.11.2015 o 20:45) Karma článku: 2,45 | Prečítané:  315x

Začiatkom roku som písala blog o mladej slečne z Oravy, ktorá trpí chorobou Ataxia teleangiecstasia Luis Barovej syndróm a žiadala som vás o pomoc pri naplnení jej sna. Tento sen sa nám spoločnými silami podarilo naplniť. ĎAKUJEME

Vo februári tohto roku som napísala blog o mladej slečne z Oravy, ktorá trpí nevyliečiteľnou chorobou Ataxia teleangiectasia Luis Barovej syndróm a žiadala som vás o pomoc pri naplnení jej sna o bezpečnom mieste, kde by mohla tráviť svoj voľný čas doma na dvore. Tento sen sa nám spoločnými silami podarilo naplniť a dievčatko celé leto mohlo bez obáv tráviť  bezpečne vo dvore na čerstvom vzduchu. ĎAKUJEME!!!

Dnes Vás opäť žiadam o pomoc. Pomôcť nikdy nebolo jednoduchšie  a adresnejšie J Aj  tentoraz mamina mladej slečny žiada o niečo, čo je pre nás ostatných úplne samozrejmé. Prikladám upravenú verziu výzvy, ktorá bola uverejnená na sociálnej sieti.

DARČEK PRE MOJU DCÉRKU

Ahojte ľudkovia, priatelia naši milí!

Blíži sa čas Vianočný a ja Vás už dávno chcem poprosiť o jednu super vec pre našu dcérku. Ak si môžem niečo priať, tak to je to, aby bola každý jeden deň v roku aspoň trošku šťastná. Zdravie jej dať nemôžem, ale pokúsiť sa robiť ju šťastnou áno. Dlho som rozmýšľala ako to urobiť, pretože dcérka má kopu obmedzení, kopu dní v bolesti a rovnakú kopu bez nálady. Popravde sú dni, keď jej nijak neviem ten deň urobiť. Ak ma chápete.

Ide o toto:

Vymyslela som pre moje dievčatko tajnú akciu s názvom DARČEK PRE DCÉRKU. O čo ide? Chcela by som poprosiť všetkých známych aj neznámych, aby mojej dcére na Vianoce poslali poštu. Nemusí to byť len teraz, na Vianoce, kľudne si vyberte ktorýkoľvek deň v roku. Nemusí to byť nič veľké, každý ako sa cíti, veľmi poteší aj pohľadnica. Dcéra miluje dostávať poštu a je úžasné vidieť ju, ako sa teší. Toto je tá cesta, ktorá by jej vedela aj tmavý deň rozjasniť. Ak budete mať možnosť a chuť poslať jej malý darček pod stromček, bude šťastná a určite jej ho pod ten stromček položíme.

Píšete nám často s otázkou, ako môžete dcérke pomôcť. Toto je spôsob, o ktorý Vás všetkých chcem už dlho požiadať.
 

ĎAKUJEME

PS: Mladá slečna miluje všetko, čo sa týka zvieracej ríše. Miluje kone, psíky, delfíny a naozaj všetky zvieratá. Má 16 rokov a tak sa samozrejme aj rada parádi ako všetky baby v jej veku.

 

Ak sa chcete zapojiť do tejto tajnej akcie, prosím, napíšte mi na e-mail: miriamkubackova@gmail.com a ja vám poskytnem kontaktnú adresu.

Znova a znova Vám ďakujeme a veríme, že spoločnými silami sa nám podarí šťastím rozžiariť očká mladej slečny.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Trumpizmus. Politický smer, ktorým sa neriadi ani Donald Trump

Medzi republikánmi po týchto voľbách už neplatí konsenzus z Reaganovej éry, že strana by mala byť konzervatívna.

KOMENTÁRE

Štartuje nová éra Ameriky, Trump sa stáva prezidentom

Časť sveta sa bude s obavami prizerať, ako napĺňa volebný slogan.


Už ste čítali?